• Polecamy

 • „Pogotowie Modlitewne” – tel. 577 904 836

   

   

   

  telefon – 577 904 836

  Na czym to polega? Na odmówieniu jednej, dowolnej modlitwy w konkretnej intencji, którą otrzymasz sms-em na swój telefon. Osoby, które pragną się wstawiać za innych w swoim sumieniu zobowiązuję się do codziennej modlitwy w podawanych im intencjach. Formę i czas modlitwy każdy dostosowuje do swoich możliwości. Możesz więc modlić się w każdej sprawie osobno, albo odmówić jakąś modlitwę we wszystkich nadsyłanych intencjach.

  Jeśli chcesz przystąpić do „Pogotowia Modlitewnego” proszę poinformuj nas o tym wypełniając i zwracając (np.: podczas zbierania tacy) formularz „Zostań członkiem pogotowia”, który znajduje się w biuletynie parafialnym „Okno”. Jeśli będzie jakaś WAŻNA INTENCJA otrzymasz sms-a o treści: prośba o modlitwę w intencji…

  Dziś ty modlisz się w konkretnej ważnej dla innych intencji, kiedyś inni mogą się modlić w twoich intencjach.

  Zachęcamy podaruj komuś trochę swojej modlitwy. Natomiast osoba która chce prosić o wsparcie modlitewne w WAŻNEJ INTENCJI proszona jest o przekazanie tej intencji sms-em. Pamiętaj, żeby Twoja intencja była sformułowana krótko i konkretnie, bez wchodzenia w niepotrzebne szczegóły. Bóg wie wszystko, a nam wystarczy wiedzieć niewiele. Twoje intencje nie będą nigdzie publikowane.

   

  Swoją przynależność do „Pogotowia Modlitewnego” można zgłosić też wysyłając na maila parafialnego – biuro@ bolesna.szczecin.pl poniższe swoje dane:

  1. Imię i nazwisko
  2. Numer telefonu komórkowego.