Ogłoszenia duszpasterskie na 21.06.2015 r. – 12 niedziela zwykła

 1. W środę 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 1800.
 1. Nabożeństwa w naszym kościele:
 • Nabożeństwo do świętego ojca Pio w poniedziałek przed Mszą św. wieczorną;
 • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną;
 • adoracja Najświętszego Sakramentu ze względu na remont jest odwołana;
 • Różaniec Siedmiu Boleści Najświętszej Maryi Panny w sobotę po Mszy św. wieczornej;
 • Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które sprawowane będą codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 1830. W piątek Litania do Najświętszego Serc Pana Jezusa odmawiana jest przy krzyżu na placu kościelnym. W sobotę ze względu na to, że po Mszy św. jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmawiamy Różaniec Siedmiu Boleści Najświętszej Maryi Panny nie ma nabożeństwa czerwcowego.
 1. Spotkania formacyjne w domu parafialnym:
 • zbiórka ministrantów, koło plastyczne i schola w sobotę 27 czerwca o godz.1100.
 • z okresem wakacyjnym wszystkie spotkania grup parafialnych są zawieszone.
 1. Ostatniej niedzieli na inwestycje parafialne zebrane zostało 2050 zł. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję. Dzisiejszej niedzieli na placu przykościelnym zbierane są datki do puszki na kolonie letnie prowadzone przez diecezjalny Caritas.
 1. Osoby wyjeżdżające na parafialną pielgrzymkę do Matki Bożej w Fatimie i miejsc świętych w Portugalii proszę o wpłacenie ostatnich rat pieniężnych.
 1. Zapraszamy do udziału w zajęciach z języka obcego dla dzieci i dorosłych w roku szkolnym 2015/2016. Przy parafii działa także przedszkole Montessori wychowujące dzieci w duchu rodzinnych wartości katolickich. Zapisy do przedszkola i na zajęcia językowe już trwają. Więcej informacji dotyczących przedszkola i zajęć językowych na parafialnej stronie internetowej.

 

 1. Polecamy prasę katolicką. Do dyspozycji mamy tygodnik „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „L’Osservatore Romano”, „Miłujcie się” i biuletyn parafialny „Okno”. Zachęcamy również do odwiedzania  profilu parafii na Twitterze (@BolesnaSzczecin), gdzie znajdziemy między innymi bieżące zdjęcia z remontu prezbiterium i życia parafii.
 1. Z niedzielą 28 czerwca zmienia się porządek Mszy św. niedzielnych. W okresie wakacyjnym nie będzie odprawianej Mszy św. o godz. 1230
 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Proboszcz

twitter-logo @ BolesnaSzczecin