Ogłoszenia duszpasterskie na 02.07.2017 r. – 13 niedziela zwykła

 1. W okresie wakacyjnym nie będzie w niedzielę Mszy św. o godz. 1230. Porządek Mszy św. w niedzielę, godz.: 800; 930; 1100 i 1900. Msza św. w dzień powszedni odprawiana jest według stałego porządku, o godz. 1800. Możliwość spowiedzi pół godziny przed Mszą św.

 

 1. Nabożeństwa w naszym kościele w okresie wakacyjnym są według stałego porządku:
 • Nabożeństwo do świętego ojca Pio w poniedziałek przed Mszą św. wieczorną;
 • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę przed Mszą św. wieczorną;
 • adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego w piątek od godz. 1700 do 1800;
 • Różaniec Siedmiu Boleści Najświętszej Maryi Panny w sobotę po Mszy św. wieczornej;

 

 1. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w niedzielę 02 lipca po Mszy św. o godz. 930. Inne spotkania formacyjne na okres wakacyjny są zawieszone.

 

 1. Biuro parafialne w okresie wakacyjnym otwarte jest bez zmian, tj. w środę od godz. 1900 do 2000.

 

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi św. od godz. 1700 do 1745 i do udziału we Mszy św. o godz. 1800. W okresie wakacyjnym nie ma pierwszopiątkowych odwiedzin chorych w domach. Zapraszamy na Msze św. o godz. 1800.

 

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do dyspozycji mamy czasopisma: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Miłujcie się”. Bieżące wiadomość znajdziemy na parafialnej stronie internetowej i profilu parafii na Twitterze (@BolesnaSzczecin).

 

 1. Za tydzień w drugą niedzielę miesiąca taca zbierana podczas Mszy św. przeznaczona zostanie na inwestycję parafialną – renowacja ławek. Dziękuję bardzo za życzliwość i ofiary składane na tacę, a także za indywidualne wpłaty na konto parafialne.

 

 1. Dzisiejszej niedzieli zbierane są przed wejściem do kościoła datki do puszki na KUL i WT US. Dziękuję za wsparcie.

 

 1. Osoby, które nie uregulowały jeszcze drugiej raty wpłaty na parafialną pielgrzymkę na Maltę, proszę aby uczynić to w najbliższym czasie.

 

 1. Zachęcamy do praktykowania i korzystania z formy pobożności, jaką jest modlitwa Eucharystyczna w konkretnej intencji. Uciekajmy się do Miłosierdzia Bożego prosząc o łaski dla nas i naszych rodzin, a dla drogich nam zmarłych o dar życia wiecznego. Istniej też możliwość zamówienie Mszy św. gregoriańskiej za zmarłą osobę.

 

 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

 

 

Proboszcz