Ogłoszenia duszpasterskie – 26.08.2012 r. – XXI niedziela zwykła

 

 

 

1. Z niedzielą 02 września powracamy do stałego porządku odprawiania Mszy św. W niedzielę Msza św. sprawowana będzie o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 (dla dzieci) i 19.00. W tygodniu Msza św. odprawiana jest o godz. 18.00. Możliwość spowiedzi w ciągu dnia pół godziny przed Mszą świętą.

 

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00 przed Mszą Świętą. Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek od godz. 17.00 do 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

3. W dniach od 12 do 15 września przeżywać będziemy w parafii renowację misji świętych. Zachęcamy, do udziału w powyższej praktyce duchowej. Szczegółowy program renowacji misji świętych umieszczony był w ostatnim, przed wakacyjnym numerze biuletynu parafialnego OKNO. Program dostępny jest również na parafialnej stronie internetowej.

 

4. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję „Tornister pełen uśmiechu” i nadal prosimy, aby w miarę możliwości plecaki wraz z wyprawką szkolną przynieść do zakrystii, albo do domu parafialnego.

 

5. Nadal prosimy, aby osoby biorące udział w wrześniowej pielgrzymce do grobu błogosławionego Jana Pawła II i do sanktuariów we Włoszech uregulowały pozostałą część wpłaty – 310 Euro.

 

6. Zachęcamy do praktykowania i korzystania z formy pobożności, jaką jest modlitwa Eucharystyczna w konkretnej intencji. Polecajmy naszemu Ojcu nasze rodziny, nas samych prosząc o łaski i błogosławieństwo, a dla drogich nam zmarłych o dar życia wiecznego.

 

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

 

 

Proboszcz