Ogłoszenia duszpasterskie – 18.03.2012 r. – IV niedziela Wielkiego Postu

 

 

 

1. Dzisiaj rozpoznamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. mgr lic. Grzegorz Gruszka, prefekt Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Nauki będą głoszone podczas wszystkich Mszy świętych niedzielnych, a od poniedziałku do środy o godz. 19.00. Zachęcamy do udziału w wielkopostnych ćwiczeniach duchowych. W środę ze względu na trwające rekolekcje biuro parafialne będzie czynne od godz. 18.00 do 19.00.

 

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszego osiedla zostanie odprawione w piątek 23 marca o godz. 18.30. Tego dnia nie będzie Drogi Krzyżowej dla dzieci o godz. 17.30. Spotkanie organizacyjne osób zaangażowanych w drogę krzyżową w czwartek 22 marca o godz. 1930 w domu parafialnym. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

 

3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w naszym kościele w niedzielę o godz. 18.30. Zachęcamy do modlitewnego udziału.

 

4. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie do domu parafialnego w poniedziałek 19 marca, godz. 18.30

 

5. Osoby, które pragną w tym roku zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy od poniedziałku 19 marca do czwartku 22 marca na nauki przedmałżeńskie, które odbędą się w domu parafialnym o godz. 20.00.

 

6. Parafialny Caritas rozpoczął dziś akcję pomocy najuboższym. Nabywając świece, baranki, palmy oraz karty świąteczne, wspieramy najbardziej potrzebujących.

 

7. Podczas ostatniej niedzieli na potrzeby inwestycyjne związane z naszym kościołem zebrane zostało 2067 zł. Za wsparcie finansowe Bóg zapłać.

 

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

 

Proboszcz