Ogłoszenia duszpasterskie – 15.01.2012 r. – 2 niedziela zwykła

 

1. Rozpoczynamy ostatni tydzień wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za dotychczasowe serdeczne przyjęcie i wspólną modlitwę. Kolęda od poniedziałku do piątku rozpoczynać się będzie o godz. 16.00, a w sobotę o godz. 15.00. Zadbajmy o chrześcijański wymiar kolędy. Wspólna modlitwa niech będzie prośbą do Boga o błogosławieństwo dla rodziny. Porządek kolędy w tygodniu od 16 do 21 stycznia 2011 r.

• ul. Lisiej Góry; ul. Miodowa (Osiedle Miodowe); ul. Miodowa (bloki nr 119– 119 f). – poniedziałek, 16 stycznia;

• ul. Miodowa (bloki nr 121 – 121 e); ul. Kaczeńców; ul. Słoneczników – wtorek, 17 stycznia;

• ul. Kluka (bez szereg. od ul. Chorzowskiej); ul. Wiankowa – środa, 18 stycznia;

• ul. Mokra – czwartek, 19 stycznia;

• ul. Stawna; ul. Junacka; ul. Przesmyk. – piątek, 20 stycznia;

• ul. Dziewanny; ul. Wiśniowa; ul. Spadziowa; uzupełnienia – sobota, 21 stycznia.

Terminarz kolędy dostępny jest w biuletynie parafialnym „Okno” i na parafialnej stronie internetowej. Rodziny, które nie były obecne podczas wizyty duszpasterskiej, albo ze względu na ferie zimowe chciałby przyjąć kapłana w innym terminie, prosimy o zgłoszenie się do zakrystii po Mszach świętych.

 

2. Przez okres kolędy Msza św. w dzień powszedni będzie odprawiana o godz. 8.00, a biuro parafialne będzie nieczynne. Wszelkie ważne sprawy proszę zgłaszać bezpośrednio do księdza.

 

3. Ostatniej niedzieli podczas kolekty mszalnej na zabezpieczenia przed wilgocią i grzybem ścian kościoła zebrane zostało 2006 zł. Również ofiary złożone podczas kolędy po części przeznaczone będą na powyższą inwestycję. Za wszelką dotychczasową pomoc i wsparcie dziękuję.

 

4. Dzisiaj po Mszach świętych zbierane będą datki do puszki na potrzeby międzynarodowej organizacji katolickiej Kościół w Potrzebie – Kirche In Not. Bóg zapłać za pomoc. W obecnym biuletynie parafialnym „Okno” znajduje się artykuł na temat misji i historii organizacji Kirche In Not. Zapraszamy do lektury.

 

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask Bożych.

 

Proboszcz