Informacje – Pielgrzymka śladami św. Pawła do Grecji

Termin 18-27 września 2013 r.

 

Wylot z Berlina Schoenefeld godz. 10.50 przylot do Salonik o godz. 14.15 (lot 4603)

Powrót z Aten o godz. 16.00 przylot do Berlina Schoenefeld 17.55 (lot 4614)

 

Linie lotnicze: easyJet.

Bagaż:

1) bagaż główny: 20 kg/osobę (brak wymiarów)

2) bagaż podręczny: jedna sztuka bagażu nie większa niż 50x40x20 cm (wymiary obejmują rączkę i kółka)

 

Zbiórka: 18 września, godz. 5.15 parking przy kościele na Osowie. (spod katedry w Szczecinie, godz. 4.45)

 

Plan: Okno 3/2013

 

 

 

Bagaż podręczny – co można, a czego nie można przewieźć?

Regulamin gwarantowanego bagażu podręcznego dotyczy wszystkich lotów.

Upewnij się, że Twój bagaż podręczny zostanie z Tobą na pokładzie

Nasi klienci poinformowali nas, że zależy im na tym, aby móc przewodzić ze sobą bagaż podręczny na pokładzie i nie musieć umieszczać go w luku bagażowym z uwagi na ograniczoną przestrzeń w schowku w przypadku popularnych lotów z kompletem pasażerów.

Teraz jest to możliwe. Zmiany w regulaminie odnoszące się do gwarantowanego bagażu podręcznego oznaczają, że nawet w przypadku najbardziej popularnych lotów możesz mieć pewność, że Twój bagaż podręczny będzie z Tobą na pokładzie.

Aby skorzystać z naszej gwarancji, zabierz ze sobą JEDNĄ sztukę mniejszego bagażu podręcznego, o wymiarach nie większych niż 50 x 40 x 20 cm (wymiary obejmują rączki i kółka). Takie wymiary gwarantują możliwość umieszczenia bagażu w schowku nad siedzeniem lub, w razie konieczności, pod fotelem znajdującym się przed Tobą.

Możesz zabrać ze sobą JEDNĄ sztukę nieco większego bagażu o maksymalnych wymiarach 56 x 45 x 25 cm (wymiary obejmują rączki i kółka), jednak w przypadku popularnych lotów z kompletem pasażerów może być konieczne umieszczenie go w luku bagażowym.
Właściciele kart easyJet Plus, podróżni z wykupioną usługą FLEXI, klienci easyJet plus z wykupionym miejscem z przodu samolotu lub miejscem z dodatkową przestrzenią na nogi, mogą nadal zabrać ze sobą JEDNĄ sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 56 x 45 x 25 cm (wymiary obejmują rączki i kółka), i skorzystać z usługi easyJet plus szybkiego wejścia na pokład, aby w pierwszej kolejności zająć miejsce w samolocie i zapewnić sobie przestrzeń w schowku.
Więc jeśli bagaż podręczny jest dla Ciebie wyjątkowo ważny, zabierz ze sobą nieco mniejszą sztukę bagażu (która i tak jest wystarczająco duża, aby pomieścić najważniejsze przedmioty), a my zagwarantujemy, że Twój bagaż podręczny będzie z Tobą na pokładzie, nawet w przypadku najbardziej popularnych lotów.

Płyny w bagażu podręcznym

Należy zapamiętać kilka zasad dotyczących przedmiotów, które wolno przewozić w bagażu podręcznym oraz tych, które lepiej pozostawić w domu. Co istotne, słowo „płyny” ma szersze znaczenie, niż mogłoby się wydawać. Na przykład: balsamy do ust, szminki, kremy do rąk, dezodoranty i lakiery do włosów uważane są w tym kontekście za płyny. Zasady przewozu płynów:

Płyn znajduje się w pojemniku o maksymalnej pojemności 100 ml.

  • Wszystkie pojemniki muszą się swobodnie mieścić w przezroczystej plastikowej torebce o pojemności jednego litra z wielokrotnym zamknięciem o maksymalnych wymiarach 20 x 20 cm.
  • Plastikową torebkę należy wyjąć z bagażu podręcznego i oddzielnie przedłożyć do kontroli bezpieczeństwa.

Pasażerowie przewożący płyny, które nie spełniają powyższych wymogów, będą musieli się ich pozbyć, warto więc zwrócić uwagę podczas pakowania! Szczegółowe przepisy i zasady dotyczące bagażu podręcznego i rejestrowanego, sprzętu sportowego, instrumentów muzycznych oraz niebezpiecznych i niedozwolonych przedmiotów można znaleźć

http://www.easyjet.com/pl/o/baggage